2021. 10. 07.

Pedagógusaink

Gimnázium

Rázsi Botond Miklós intézményvezető angol, matematika, informatika razsi.botond@szilagyi-eger.hu
Árvai Hilda intézményvezető-helyettes matematika, kémia, informatika hilda@szilagyi-eger.hu
Barczai Tünde intézményvezető-helyettes német, történelem, orosz  tunde@szilagyi-eger.hu
Antal Andrea AJTP programkoordinátor magyar, történelem azalea@szilagyi-eger.hu
Babjákné Csépe Katalin laboráns csepe.katalin@szilagyi-eger.hu
Baksa Gergely angol, történelem baksa.gergely@szilagyi-eger.hu
Barabás Zoltán matematika, fizika tankonyv@szilagyi-eger.hu
Barta-Boncz Nóra angol nora.bartab@szilagyi-eger.hu
Bernátné Drávucz Ildikó kémia dravucz.ildiko@szilagyi-eger.hu
Bernát Zsolt földrajz bernat@szilagyi-eger.hu
Békési Katalin magyar  bekesi@szilagyi-eger.hu
Birinyiné Tövisháti Melinda  német birinyitm@szilagyi-eger.hu
Burom Mária   matematika, fizika burcsi@szilagyi-eger.hu
Csatáry Béla  informatika  csb@szilagyi-eger.hu
Csatáry Nóra informatika mnora@szilagyi-eger.hu
Cs. Németh Péter  történelem  vicces@szilagyi-eger.hu
Dóczi István   testnevelés, történelem idoczi87@szilagyi-eger.hu
Ernyi Anikó angol, matematika  ernyi.aniko@szilagyi-eger.hu
Ficzere Karolina  biológia, angol  karol@szilagyi-eger.hu
Flaskay Miklós  matematika, fizika  flaskay.miklos@szilagyi-eger.hu
Forgács Attila  spanyol  forgacsa@szilagyi-eger.hu
Fövenyessy Katalin  német, orosz  fkata@szilagyi-eger.hu
Frigyikné Zenovitz Linda   magyar, spanyol linda.zenovitz@szilagyi-eger.hu
Gabanyecz Mónika  magyar, francia  gabanyecz@szilagyi-eger.hu
Hornyákné Csörgő Ágnes angol, magyar hornyakne.agnes@szilagyi-eger.hu
Horváth Tamás  testnevelés horesz@szilagyi-eger.hu
Horváth-Laczkó Tünde  német  laczko.tunde@szilagyi-eger.hu
Juhász Tamás   földrajz, biológia tomtom@szilagyi-eger.hu
Kakuk Éva   biológia, kémia kakuke@szilagyi-eger.hu
Kassainé Csuti Dóra   biológia, földrajz csuti@szilagyi-eger.hu
Kis Tamara  angol, matematika  kis.tamara@szilagyi-eger.hu
Koncsos Gergely  ének, történelem  koncsos@szilagyi-eger.hu
Dr. Kovácsné Barta Ilona  magyar, német  barta.ilona@szilagyi-eger.hu
Lórántfi Csaba  informatika  lcs@szilagyi-eger.hu
Dr. Molnárné Guba Emese könyvtáros magyar  emese@szilagyi-eger.hu
Munkácsi Sándorné  történelem, angol, orosz  mjuli@szilagyi-eger.hu
Nagy Ágnes  német, francia  agi@szilagyi-eger.hu
Nagy Gerzson  testnevelés  rege@szilagyi-eger.hu
Ondecs Ferenc  testnevelés  saba@szilagyi-eger.hu
Pázmándi Beáta  matematika, fizika, informatika  pazmandi@szilagyi-eger.hu
Pintér Renáta  angol  pinter.renata@szilagyi-eger.hu
Saxinger Veronika pedagógiai asszisztens  francia  saxinger.veronika@szilagyi-eger.hu
Sillei Péterné Kotán Szilvia  matematika, informatika, ábrázoló geometria  kotan.szilvia@szilagyi-eger.hu
Sütő Zoltánné  magyar, történelem  sutike@szilagyi-eger.hu
Szabados Nicolett  angol  sznicol@szilagyi-eger.hu
Szabó Miklós   matematika, fizika szm@szilagyi-eger.hu
Szászné Majnár Ildikó  matematika, fizika szaszne@szilagyi-eger.hu
Szőkéné Csapó Erika  magyar, történelem, orosz  cse@szilagyi-eger.hu
Tóth Béla   magyar, történelem tbela@szilagyi-eger.hu
Tóth László rajz  toto@szilagyi-eger.hu
Vargáné Havasi Judit  magyar, történelem  havasi@szilagyi-eger.hu

 

Kollégium

Dudás Mátyásné kollégiumvezető dudas.matyasne@szilagyi-eger.hu
Angyal Péter  angyal.peter@szilagyi-eger.hu
Bartáné Halmi Mónika halmi.monika@szilagyi-eger.hu
Dudás Anett dudas.anett@szilagyi-eger.hu
Guba Judit guba.judit@szilagyi-eger.hu
Hák Jánosné hak.janosne@szilagyi-eger.hu
Jakab Andrea jakab.andrea@szilagyi-eger.hu
Kerékgyártó Judit kerekgyarto.judit@szilagyi-eger.hu
Kiss Árpád kiss.arpad@szilagyi-eger.hu
Kiss Csilla kiss.csilla@szilagyi-eger.hu
Láng-Ferencz Rita Magdolna ferencz.rita@szilagyi-eger.hu
László Jánosné laszlo.janosne@szilagyi-eger.hu
Lukács Lídia lukacs.lidia@szilagyi-eger.hu
Magosné Kerékgyártó Ildikó magoska@szilagyi-eger.hu
Presley Edit presley.edit@szilagyi-eger.hu
Szegedi Zoltán szegedi.zoltan@szilagyi-eger.hu
Szigili Nándor szigili.nandor@szilagyi-eger.hu

(borítófotó: Shutterstock)